Novinky

Naša spoločnosť sa snaží držať krok s najnovšími trendmi v oblasti dlažby, obkladu, batérii aj sanity, preto u nás nájdete vždy aktuálne a dizajnové kúsky, o ktorých Vám prinášame aktuálne informácie.

DLAŽBA A OBKLAD

Súčasným trendom v ponuke dlažieb a obkladov je retro štýl, ktorý sa vyznačuje svojou farebnosťou, vzormi, rozmermy a celkovým prevedením.Výborne sa dá kombinovať s moderným vybavením, kde stačí len pár doplnkov, alebo podlaha v retro štyle a je to in. Dlažby a obklady v retro štýle Vám ponúkame do týchto výrobcov: LOVE, SAPHO, KEOPE

Vo svete dlažieb a obkladu sa do popredia tlačia aj gresy s imitáciou kameňa, kovu, prírodného kameňa a betónu. Tiež narastá dopyt po veľkoformátových a ultra tenkých materiáloch, ktoré sa dajú využiť v interiéri aj v exteriéri. Rozmery pri veľkoformátových gresoch sa pohybujú od formátu 49x90cm až do 3×1,5m, pri ultra tenkých sa hrúbka pohybuje od 3,5mm. Zastúpenie veľkoformátových a ultratenkých gresov Vám ponúkame od výrobcov: ARIOSTEA, MARGRES, SAIME, KEOPE

BATÉRIE

Súčasný trend upúšťa od zložitých motívov batérií. Moderné prevedenia sa vyznačujú čistotou tvaru a minimalistickým prevedením. Batérie s pridanými funkciami navyše napr. úprava vody, filtrácia, 100° C voda, ako aj senzorické, sklápacie batérie pred okno či batérie so sprškou už nie sú raritou.

Na druhej strane má svoje postavenie na trhu aj retro štýl, ktorý vhodne dopĺňa kúpeľne s retro dlažbami a obkladmi čím tvorí osobitnú skupinu, ktorá dobre vynikne nie len v retro kúpelniach či kuchyniach, ale aj v moderných priestoroch.

V prípade priamych otázok o novinkách nás možte navštíviť priamo v predajni alebo kontaktovať telefonicky – kontakty.